Prihaja prvi letošnji Pivo in Burger Fest!

Tina Lagler 27.03.2018
Pivo in Burger Fest

Sezono kulinaričnih druženj na prostem bo v soboto in nedeljo, 14. in 15. aprila, popestril že deseti Pivo & Burger Fest. Poznavalci sočnega kulinaričnega para bodo za dva dni zavzeli Pogačarjev trg v Ljubljani in raziskali, kaj novega se je zvarilo v slovenskih kraft pivovarnah, v katero smer kažejo pivovarski trendi in s kakšnimi okusnimi domislicami bodo kuharski mojstri dopolnili mesnate, morske in vege esence burgerjev.

Na Pivo & Burger Festu se bo tokrat predstavilo več kot 40 ponudnikov kraft piva in gurmanskih burgerjev, med katerimi bodo na voljo tudi vegetarijanski, veganski in celo burgerji za sladkosnede.
pivoinburgerfest.si

pbf-poga%C4%8Darjev-trg.jpgNa Pogačarjevem trgu bo spet omamno dišalo po burgerjih, pivu in najboljši družbi. Foto: Arhiv Pivo & Burger Fest